• Свеж
Zymol Creame Лекување На Smart Комплет

Zymol Creame Лекување На Smart Комплет

Rating 
DEN 408.00

Од стока
Во магацинот

комплет содржи целосна големина контејнер на основните производи кои ги сочинуваат zymöl Автомобилската Зајакнување на Системот. 8.5 оз.HD-Очисти. 8 мл.Creme Восок. 8.5 оз.Јасно.Исто така Восок Апликатори, (2) Pre-Восок Applicators, Microwipe, и 5 мл.Zymol Кожа За Лекување.Zymöl восоци се, всушност, "zymes" кои се претвораат во восок кога се изложени на воздух за време на апликацијата на вашиот наслика површината.Creame Восок, за светло-обоени автомобили, содржи 33% Бразилецот Број 1 Жолта Carnauba по волумен.

Детални спецификации

Додатоци на производи