• Свеж
Квантна Dividable Мрежа Clearview Контејнери - 22-1/2 X17-1/2 X3 - Јасно - Многу од 6

Квантна Dividable Мрежа Clearview Контејнери - 22-1/2 X17-1/2 X3 - Јасно - Многу од 6

Rating 
DEN 381.60

Од стока
Во магацинот

Dividers ви овозможи да ги прилагодите на овие контејнери за да ги задоволат вашите точно потреби.Се создаде прегради како мали како 1-1/8" плоштад.Одговара на повеќето полици, shelving, и автоматски материјал, опрема за ракување.Факултативна dividers, snap-на покрива, и етикета носители се продава одделно.

Детални спецификации

Додатоци на производи