• Свеж
Vakdon Прилагодливи Главата Рака за Oculus Потрагата 2, Заменете Елита Рака, со Главата на Перница, Намалување на Главата Притисок, да се Обезбеди Поголема Удобност, Oculus П?

Vakdon Прилагодливи Главата Рака за Oculus Потрагата 2, Заменете Елита Рака, со Главата на Перница, Намалување на Главата Притисок,

Rating 
DEN 695.76

Од стока
Во магацинот

【Интимни Дизајн】На потпирачи за глава ефикасно го намалува и салда на гравитацијата.Фиксна проблем со кој претходниот десен агол дизајн предизвикани главата рамка да биде премногу лабава. 【Погоден за Различни Главата Видови】На задните тркала ротација копчето може да биде флексибилно прилагодени на нивните сметководствена позиции, и на слушалка висина лесно можат да бидат построги и приспособена од страна на брз ротација.Да ви донесе повеќе пријатно игра време. Завртете го knob да се прошири. Инсталирање на гумени бендот.Фиксна Тока : .Се врти брзо и лесно да се носат, дозволувајќи им на главата форма да се најде удобно агол. 【Целосно Покривање на Главата Подлога】Флексибилна поддршка, совршено покривање на главата, заштита на задниот дел на главата, како и правење на вашето искуство подобро.На прилагодување knob е цврсти и издржливи, структурата е прецизна, и услугата животот е долга.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на инсталација на, ве молиме слободно да контакт.Вие не мора да се грижите за вашите уши се гмечи, и вие не мора да се грижите за главата рамка расклатување и предизвика уредот да падне.Ние ќе ви обезбедиме со инсталација видео.Совршено го реши проблемот дека Oculus Потрагата 2 Елита Рака е лесно да се скрши. 【Надградба Подобри Удобноста】Обезбеди перница за вашите Oculus Потрагата 2 ,Ергономски дизајн и дише материјал, удобен за носење На СТП пена е многу мека и погодна за контура на главата, Без да се притисне на лицето и носот, која ќе ви донесе повеќе удобно изведба.

Детални спецификации

Додатоци на производи