• Свеж
AiO 36 x 30 Огледува Ѕид Монтирани Медицина Кабинет

AiO 36 x 30 Огледува Ѕид Монтирани Медицина Кабинет

Rating 
DEN 3840.00

Од стока
Во магацинот

Robern.AC3630 D4 P2 LA Карактеристики : -Ai O колекција. -1 Допир задача осветлување за твоите најдобри изгледа ЛУМ осветлување вклучува интегриран LED светло, мотор и dimmer, кој обезбедува висока ефикасност осветлување на светла и убава 4000 K боја температура со 55 нога свеќа на стандардни кориснички далечина, со мазна, континуирано затемнување и без треперење, трепет, поп или зуењето можете да се вклучите на висок квалитет на осветлувањето за да се создаде совршена светлина за секоја задача.Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -30".Вкупна Ширина - страна на Страна : -35.25".Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -4".Целокупниот Производ Тежина : -70 lbs.

Детални спецификации

Додатоци на производи