• Свеж
SUZYN Печатач Додатоци Загрева Кревет 4Pcs М5 Израмнување Завртка + М5 Ореви + 8 25mm Сина Пролет Компатибилен со 3D Печатач Дел Жаришта

SUZYN Печатач Додатоци Загрева Кревет 4Pcs М5 Израмнување Завртка + М5 Ореви + 8 25mm Сина Пролет Компатибилен со 3D Печатач Дел

Rating 
DEN 1401.60

Од стока
Во магацинот

1. Супер еластичен. 2. На површината на никел позлата обработка, има подобра отпорност на корозија, и површинска цврстина. 3. Стабилна ригидност, лесни, не-магнетни и отпорност на корозија. 4. Со елиминација јаз,елиминација на сиромашните, silencer функција, анти-вибрации функции.Ние ќе обезбедиме совршен по-продажбата на системот, дали во пред-продажба или по-продажбата, можете да нè контактирате за било какви проблеми ќе се судрите.Ние ќе обезбедиме совршен по-продажбата на системот, дали во пред-продажба или по-продажбата, можете да нè контактирате за било какви проблеми ќе се судрите.Параметри : Пролет големина : 25*8mm Color : Blue M5 завртка димензии : должина 40mm M5 орев димензии : ширина 31mm*15mm Package се Вклучени : 4 x screw4 x nut4 x пролет.

Детални спецификации

Додатоци на производи