• Свеж
XQKXHZ на Децата Деца Момчиња Девојчиња Интерактивни Playroom Playmat Креативни Деца Мека Трајни Перат Против Пролизгување Образовни Училница Расадник Спалната соба се Игр?

XQKXHZ на Децата Деца Момчиња Девојчиња Интерактивни Playroom Playmat Креативни Деца Мека Трајни Перат Против Пролизгување Образовни

Rating 
DEN 311.28

Од стока
Во магацинот

■ [Функција]Мека на допир, мала тежина, апсорпција на вода, издржливост, задната страна е безбедно и сигурно со не се лизга материјал.Откако го користи за некое време, тоа ќе се врати во својата првобитна форма.■ [Симпатична]стилски атмосфера е око-фаќање со уникатно дизајниран килим тепих.ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ - за Време на транспортот, тепих може да предизвика брчки.За НЕГА на ИНСТРУКЦИИ - Ако вакуум тоа, тепих ќе биде чиста без да се испреплетени со прашина.■ [Лесно да се чисти]Лесен дизајн, перат, лесно да се мијат и продавница.Значи, кога ќе ја добијат, ве молиме притиснете го со тешки објект.Тоа не е лизгава дури и на подот прстен, па тоа е безбедно за семејства со деца и домашни миленици.Ние, исто така, поддршка за перење со вода и машини за перење.Можете да ја играат играта со повеќе доверба во вашето семејство.Како што е перат килим, прашина и нечистотија на површината може да биде лесно да се отстрани со миење на рацете или бришење.◆ Ако сте загрижени за мирис при отворање на, ве молиме сува во сенка во добро вентилирани место.Ладење мерки за лето, подно греење и топла тепих поддршка во зима.◆ Може да има некои големина грешка (од 1 до 3 см) и боја blur во зависност од времето за производство и многу.НЕ се ЛИЗГА - Дневна соба килим со не се лизга пластични пад на задниот дел, тоа е безбедно за деца и домашни миленици.

Детални спецификации

Додатоци на производи