• Свеж
Организира Простор 32 ' Полица Висат Род Плакарот Систем, Еспресо

Организира Простор 32 ' Полица Висат Род Плакарот Систем, Еспресо

Rating 
DEN 1704.00
DEN 2136.00
-20 %

Од стока
Во магацинот

Железнички е елоксирани алуминиумски и месеци лесно на ѕид.Полица се направени од издржлив 3/4 Thick индустриски одделение честички одбор со парична казна дрво жито меламнин изградба заврши за дополнителна меморија.Hangrod е произведен со комерцијални одделение челик цевки и има полиран хром финиш.Hangrod/полица заграда се прав обложен челик.Лесно да се инсталира и направена да трае.Организира Просторот е патентиран плакарот системи обезбеди со уникатни и иновативни решенија за сите на вашиот простор и складирање потреби.Создадени како пофлексибилен и разноврсна опција за плакари и складирање области од заеднички бела жица или дрво полица/дрво род системи на минатото; нашите плакарот производи се лесно да се инсталира и функција на квалитетот на комерцијална сила материјали и изработка што се обезбеди стилски и издржлив производ со тешки-должност капацитети кои ќе траат цел живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи