• Свеж
Медицински Ден Rockstar од Ноќ - 500 Налепници Пакет 2.25 1.25 x инчи - Училиште

Медицински Ден Rockstar од Ноќ - 500 Налепници Пакет 2.25 1.25 x инчи - Училиште

Rating 
DEN 600.00

Од стока
Во магацинот

Пакување од 500 налепници.Секој налепница мерки 1.25 x 2.25 инчи.Со гордост се направени во САД.Официјално се Дистрибуира од страна на Apple Портокал Подароци.Овие пакети на налепници се совршени за новина, gags, хумор, прикажување хоби, делење на политички или социјални ставови, покажуваат тим членство, бизнис користи, свадби, партии и повеќе!На налепници мерка 1.25 инчи со 2.25 инчи.Сликата е отпечатен преку професионална процес што создава исклучителен квалитет на слика која ќе не дупка со или исчезнат.

Детални спецификации

Додатоци на производи