• Свеж
Baichuan 25 Пак Кора Исклучување на блендата, Faceshield Покритие за 6885, 6000, 6700, 6800, 6900, Маска заштитник

Baichuan 25 Пак Кора Исклучување на блендата, Faceshield Покритие за 6885, 6000, 6700, 6800, 6900, Маска заштитник

Rating 
DEN 422.16

Од стока
Во магацинот

Пакувањето На Производот Количина : 25 Пак Кора Исклучување На Блендата.Исто така познат како "солза далеку" или "тргни-off" поклопец на леќите.Се препорачува за употреба во сликарството & спреј пена апликации.Штити целосна лицето маска respirators од гребнатини & overspray.Компатибилен со 3 M е Respirators 6000, 6700, 6800 и 6900 серија полно лице respirators.Излупете Исклучување Поклопец на Леќите за 3 M 6885, 3 M 6000, 3 M 6700, 3 M 6800, 3 M 6900 Лице Shield Маска, Маска за заштитник Пакувањето на Производот Количина : 30 Пакет Кора Исклучување Поклопец на Леќите исто Така познат како inchtear awayinch или inchpeel-offinch поклопец на леќите Препорачува за употреба во сликарството спреј пена апликации Штити целосна лицето маска respirators од гребнатини overspray Компатибилен со 3 M е Respirators 6000, 6700, 6800 и 6900 серија полно лице respirators INATRUCTIONS : 1.Извади производ-Лице Shield Покрие 2.Маска на Лицето Shield Маска на маска 3.Отворете бела паста страна,една на секоја страна 4.Ставете го и finishnote : кога ќе се добие тоа е правоаголник треба земе Faceshield Маска од тоа !.

Детални спецификации

Додатоци на производи