• Свеж
PERdiem, DVO95019481, Општа Намена Почиста, 1, Секој, Јасно

PERdiem, DVO95019481, Општа Намена Почиста, 1, Секој, Јасно

Rating 
DEN 730.56

Од стока
Во магацинот

Безбедно користење на повеќето тешко подови и површини, вклучувајќи и мермер.Мирис - без додаден бои или мириси.Без плакнење потребно.Генерално чистење на подови и тврди површини.Концентриран, тешки-должност почиста е безбедно да се користи на повеќето тешко подови и површини, вклучувајќи и мермер.Тоа е врз основа на комерцијален Забрзан Водород Пероксид (AHP) технологија.Повеќе dilutions овозможи чистење на широк спектар на чистење апликации, вклучувајќи подови, ѕидови, стакло и други тврди површини.PERdiem Општа намена и Почиста може да се користи за тепих екстракција, пред-спреј и забележување на т.н".Употреба во авто scrubbers, четка и кофата и спреј-и-избришете апликации.Шише и пумпа се дизајнирани за да не губите се концентрира, бидејќи тие evacuate 99.9 проценти од течност.Лесен-за-користење почиста е безбоен и мирис без додадени бои или мирис.Тоа е еколошки одржлив и рециклираат.Користи патентиран чистење моќ на Забрзан Водород Пероксид (AHP) за чистење на подови, бањи, стакло и тврди површини.

Детални спецификации

Додатоци на производи