• Свеж
Персоналните Биро Мат во Cowhide Седло Кожа,Custom Size Кожа Биро Подлога,Кожа Лаптоп Мат,Биро Записници,Биро Организатор

Персоналните Биро Мат во Cowhide Седло Кожа,Custom Size Кожа Биро Подлога,Кожа Лаптоп Мат,Биро Записници,Биро Организатор

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

%100 рачно изработени од врвен квалитет седло кожа со долга-трајни и уникатен модел.Ние нудиме различни големина options (опции) и сопствени стилови за да изберете од.ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА : Ние ќе engrave вашите иницијали, име, или wordings на долниот лев/десен агол на кожа подлога.Кожа е природен производ, и како и со сите природни производи боја модели може да се разликува и може да биде ситни физички недостатоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи