• Свеж
uxcell 15x10.2x3.4(380mmx260mmx85mm) ABS Делница Кутија Универзална Електрични Проектот Куќиште

uxcell 15x10.2x3.4(380mmx260mmx85mm) ABS Делница Кутија Универзална Електрични Проектот Куќиште

Rating 
DEN 659.76

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : влага доказ, сончање, анти-корозија, трајни производи за години употреба.Лесен за ракување и поправка, без кабел сечење, поудобно и побезбедно.Материјал : ABS,Гума;Главна Боја : Светло Сива;Нето Тежина : 1169g;Оценка : IP65;Завртка Тема Кол. : 5mm/0.2".Погодна за внатрешна и надворешна електрична инсталација ,комуникации,противпожарна опрема.Надворешниот Големина : 15"x10.2"x3.4"(380mmx260mmx85mm)/(L*W*H); Внатрешна Големина : 14.8"x10"x3.2"(376mmx256mmx81mm)/(L*W*H).

Детални спецификации

Додатоци на производи