• Свеж
DVD Мулти Диск за CF29 Оваа Заменува F63342

DVD Мулти Диск за CF29 Оваа Заменува F63342

Rating 
DEN 2136.00

Од стока
Во магацинот

PANASONIC TOUGHBOOK СП-28 СП-29 DUAL LAYER DVDRW ДИСК.Модел : СП-VDM293 U.Играат и да напишете CD и DVD DUAL LAYER DVDRW ДИСК.МОДЕЛ - СП-VDM292 U ПРОДАВАЧ - PANASONIC КАРАКТЕРИСТИКИ - DVD-Мулти диск (DVD-RAM/DVD-ROM/DVD-Rw/CD-R/CD-ROM/CD-RW) за CF29 Toughbooks Panasonic визијата на дигиталната иднина е управувано од страна на потребите и аспирациите на своите бизнис клиенти и милиони на потрошувачите ширум светот кои користат своите производи секој ден.Компанијата акции нивниот сон да живеат целосни живот преку обезбедување на начини на работа кои се попаметни и да уживаат во придобивките од технолошкиот напредок.ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ГАРАНЦИЈА : 1 ГОДИНА Ограничени.

Детални спецификации

Додатоци на производи