• Свеж
Сопствени Кутии Сега Авто-Заклучување Mailer Кутија — 12 x 12 x 4 | за Производи До 50 кг | Подигне Бренд Свест и Импресионира Вашите Клиенти со Сопствени Печатени Кутии (1000-C

Сопствени Кутии Сега Авто-Заклучување Mailer Кутија — 12 x 12 x 4 | за Производи До 50 кг | Подигне Бренд Свест и Импресионира Вашите

Rating 
DEN 1103.76

Од стока
Во магацинот

Обичај Печатени — Додавање на вашето лого или дело на вашиот кутии за да помогне да се зајакне вашиот бренд и да добиете на вашите клиенти внимание на нови начини.Услуги на клиентите Дека се Грижи — Ние сме најбрзо и најмногу одговора обичај кутија компанија во индустријата.Ние се грижиме за вас даваат најдобар поддршка на корисниците е можно.Искуство Кое Работи — Со преку 50 години на искуство, имаме развиена најдобар процесот за креирање совршено прилагодени на превозот кутии и да се натераат на нашите клиенти што е можно поскоро.Еко-Пријателски Процес — Нашите брановидни картонски кутии се произведуваат со 60%-95% пост-потрошувачки отпад, и сите наши кутии може да се рециклираат.Тешки — се Препорачува од страна на ПРОЗОРЦИ за превозот до 50 кг вредност на објектите во една кутија.Добиете најмногу од вашиот кутии со примена на повеќе и помалку превозот!.Леле вашите клиенти со сопствени печатени превозот кутии.Ова поле е C-Серија Mailer Кутија со еден-боја за печатење на до два панели, со сила за производи до 50 кг.C-Серија е стандарден mailer за претплата кутии и е совршена за превозот облека, подароци, и повеќе.Да се издвоите од толпата со сопствен кутија од Сопствени Кутии Сега!.

Детални спецификации

Додатоци на производи