• Свеж
Јајце Инкубатор Мрежи Јајца Дигитални Инкубатор со Температура за Контрола на Температурата и Автоматско Вртење на Температура и Влажност, Аларм LED Candler Патка Живи

Јајце Инкубатор Мрежи Јајца Дигитални Инкубатор со Температура за Контрола на Температурата и Автоматско Вртење на Температура и

Rating 
DEN 655.20

Од стока
Во магацинот

Прилагодливи Возен Јајце Оска : Само да се прилагоди на слот проред, според големина на јајца, можете да поставите различни видови на пилешко јајца за изведување и хранење. Бидете сигурни дека ќе се расчисти упатство пред користење на производот.Температурата & Влажност Контрола : Automatic температурата и влажноста на воздухот контрола, кога тие се повисоки од претходно, алармот ќе биде на кој ви помага да се задржи окото на инкубација. Јајца да се изведат мора да биде fertilized4.Совет : За поголем изведување успех, ве молиме да користите свежи оплоденото јајце за 3-7 days Specifications : капацитет : 32 Eggs, 48 Eggs, 56 Eggs, 64 Eggs, 128 Eggs, 192 Eggs, 256 Eggs, 320 Eggs Voltage : 110 VPower : 80 W-120 WFrequency : 50/60hz Single снабдувањеповрзете го supply Package Листа : 1 x Incubator1 x Моќ Cable1 x англиски Корисникот Manual Warning1.Вие не треба да ја отфрлите по добивањето на пакетот.Исто така, ова јајце инкубација кутија со "топла јакна" заштедува енергија и се одржува температура рамнотежа, за да се обезбеди нормално изведување на пониска температура средини.

Детални спецификации

Додатоци на производи