• Свеж
Задржување на Соединение, 0.34 оз. Шише, 2000 Сила на Смолкнување (PSI), 80°С - Пакет од 5

Задржување на Соединение, 0.34 оз. Шише, 2000 Сила на Смолкнување (PSI), 80°С - Пакет од 5

Rating 
DEN 4704.00

Од стока
Во магацинот

Објект - Задржување На Соединение.На смолкнување Сила (PSI) - 2000 година. Оптимално Користење Температура - 80 Степени Ф Пополни Јазот Големина - Задржување На Соединенија - 0.005".Сад Тип - Лепила - Шише.Задржување на Соединение, 0.34 оз.Шише, 2000 Сила на Смолкнување (PSI), 80 FFeatures Сад Големина - Лепила - 0.34 оз.Серија - Анаеробни Физичка Форма - Течни Max.Темп. (Ѓ) - 300 Степени Целосна Лек - 24 час.Primer - N Сложениот Тип - Течни Апликација - Лежишта и Куќишта Карактеристики - Единствена Компонента Брзо Лекување Растворувач за Слободни.

Детални спецификации

Додатоци на производи