• Свеж
Norbi Домашно Милениче Мачка Закачка Играчка Гребење Глувци Играчка

Norbi Домашно Милениче Мачка Закачка Играчка Гребење Глувци Играчка

Rating 
DEN 432.00

Од стока
Во магацинот

Направени од храна одделение ABC материјал, тоа е безбедно, не-токсични и безопасно, која е здрава за вашите миленици.Ова е автоматска играчка, и вашите мачки може да се игра со самите себе и ќе може да ја ослободи вашите раце.Глувците може да работи надвор од различни места, со додавање на повеќе забава.Тоа е загатка играчка да се обучуваат вашиот мачки, спречување на нив од чувството здодевен и чини нивната енергија за да се намали деструктивно однесување.Не се вклучуваат батериите, морате 4 C батерии.Лесен за употреба.Опис на производот : Предмет Тип : Пет Toy Target Публика : Cats Feature : Durable Material : ABSColor : Blue Size : 23cm/9.06"*23cm/9.06"*11.8 cm/4.65"Пакетот Вклучува : 1 x мачка toy Notes : 1. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои.2. Поради екран разлика, боја може да биде малку поинаква од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.3. 1.00 cm=0.39".

Детални спецификации

Додатоци на производи