• Свеж
Замена Рамка За вклучување Исклучување Копче Лента L R Копчето Thumbsticks Џојстик Капа Домување Школка Пластична Рамка за PSP 2000 PSP2000 (Црвено)

Замена Рамка За вклучување Исклучување Копче Лента L R Копчето Thumbsticks Џојстик Капа Домување Школка Пластична Рамка за PSP 2000

Rating 
DEN 312.00

Од стока
Во магацинот

Боја : Црвена.Поддржани модели : Sony PSP 2000 PSP2000. Го замени вашиот носи, скршени граници.Пакет : 1 Сет за Домување Школка Пластична Рамка за вклучување/ ИСКЛУЧУВАЊЕ На Моќ 1x Копчето L R Копчето 1x Thumbstick.Ве молиме бидете сигурни дека тоа е модел и тип на производ што треба, ви посакувам пријатен шопинг.

Детални спецификации

Додатоци на производи