• Свеж
WIDIA ГДД GT265056 Победа GT26 HP Допрете, Полн Дното Chamfer, Десната Рака се Намали, 6 Флејта, Формирање, М12 X 1.25, ХСС-E-ЧАСОТ, TiCN Слој

WIDIA ГДД GT265056 Победа GT26 HP Допрете, Полн Дното Chamfer, Десната Рака се Намали, 6 Флејта, Формирање, М12 X 1.25, ХСС-E-ЧАСОТ,

Rating 
DEN 1909.20

Од стока
Во магацинот

Напредни формирање geometries наменета за супериорен допрете перформанси во Челик и Нерѓосувачки Челик.Произведени со парична казна-микро зрна жито карбид за исклучителни носат живот.Идеален за долго производство работи каде што помалку алатка промени значи поголема продуктивност.Работи до 4x побрзо и трае до 4x подолго од конвенционалните високо-брзински челик чешми, Одлична тема за квалитет и допрете перформанси.Форма Е на Дното Влез Коси, DIN Должина ANSI месо тело, Metric.WIDIA-ГДД Високи Перформанси Победа Солидна Карбид Формирање Чешми за висока јачина на звук производство каде продуктивноста е во фокусот.Овие форма чешми испорача високо сигурен теми и супериорни перформанси.Тие се оптимален избор за клиентите кои се во потрага за висока продуктивност и долго алатка живот материјал за специфични апликации.

Детални спецификации

Додатоци на производи