• Свеж
Xhorse VVDI Мини OBD Алатка Работа за Xhorse VVDI Клучна Алатка Max

Xhorse VVDI Мини OBD Алатка Работа за Xhorse VVDI Клучна Алатка Max

Rating 
DEN 5496.00

Од стока
Во магацинот

Ова е VVDI Мини OBD Алатка, која може да се користи со VVDI Клучна Алатка Макс да се изврши далечински функција како Генерираат transponder, Генерираат Далечински управувач,OBD појавување transponder/далечински/smart картичката.Главни функции : Immo програмер,Возило Дијагноза, Гуми Притисок Светлина Ресетирање, Гас Програма, Одржување Светлина Ресетирање.Ќе има повеќе функции како Батерија Програмер, Управувањето Агол Калибрација, Одржување Светлина Ресетирате во иднина.Уште се уште не се отвори сега.МИНИ OBD АЛАТКА може да се поврзе со специфичен софтвер или хардвер преку WIFI、WLAN или интерфејс.Пакетот вклучува : 1set X VVDI МИНИ OBD Алатка.

Детални спецификации

Додатоци на производи