• Свеж
CFSNCM Windproof Машини Вратата Стоп Тешки Затка за Врата Скриени Дупка Инсталација,Пренослив и Прилагодливи Вратата Стоп Хардвер

CFSNCM Windproof Машини Вратата Стоп Тешки Затка за Врата Скриени Дупка Инсталација,Пренослив и Прилагодливи Вратата Стоп Хардвер

Rating 
DEN 2175.36

Од стока
Во магацинот

Лесно да се инсталира, дојде со завртки и самолепливи налепници.Не-rusty,Вода-доказ, на Работата, со никаква бучава, Тешки-должност.Стоп вратата од треснувајќи, заштита на вашите деца прст од се притисне.Инсталација : Не-Удар Налепница & Традиционалните Завртка За Инсталација.Се избегнат одлуки на бучава при отворање и затворање на вратата, влијаат на семеен одмор.Лесно да се инсталира, дојде со завртки и самолепливи налепници.Не-rusty,Вода-доказ, на Работата, со никаква бучава, Тешки-должност.Стоп вратата од треснувајќи, заштита на вашите деца прст од се притисне.Инсталација : Не-Удар Налепница & Традиционалните Завртка За Инсталација.Се избегнат одлуки на бучава при отворање и затворање на вратата, влијаат на семеен одмор.Налепници Завртки Лесно Installation Material : Цинк Alloy Base Дијаметар : 62mm Suit за врата цвест растојание : 0-25mm Package вклучува : 1 x Вратата Затка со налепници и screws Used да се поправи врати во домови и канцеларии, и чувајте го врати без лизгање.Тоа се направени од издржлив, без мирис гума и може да се користи за многу години.

Детални спецификации

Додатоци на производи