• Свеж
Восхитував Трансформатори Играчки, Класичен Филм Enhanced Серија 12cm детски Играчки за Момчиња Над 8 Години Rusty кора пчела E4699

Восхитував Трансформатори Играчки, Класичен Филм Enhanced Серија 12cm детски Играчки за Момчиња Над 8 Години Rusty кора пчела E4699

Rating 
DEN 5166.96

Од стока
Во магацинот

Име На Производ : Corroded Hornet E46-99. Прирачник : Разни форми може да се деформирани и се става рачно.Флексибилни заеднички : променлива и произволни деформација може да се користи како украс.Телото облик : обликот на човечкото тело е околу 15 см.Големината на телото : за 13cm по деформација.

Детални спецификации

Додатоци на производи