• Свеж
MengSHangok Божиќ Украс за Складирање Сад,Должност Не-Плетени Материјали,се Вклопува до 64 Украси 3x3,Трајни Празник Божиќ Украси Кутија,Прилагодлив Прегради за да ги собе

MengSHangok Божиќ Украс за Складирање Сад,Должност Не-Плетени Материјали,се Вклопува до 64 Украси 3x3,Трајни Празник Божиќ Украси

Rating 
DEN 454.80

Од стока
Во магацинот

Држи украси безбедно и организирано година по година, го Прави лесно да се закачите и празник украси Материјал : Оксфорд ткаенина.Ви благодариме!ZIPPERED ЗАТВОРАЊЕ : Zips затворен на врвот за лесен пристап и да се задржи на нечистотија надвор.Ќе добиете:1pc складирање bag Holds до 64 украси не included COLLAPSES ЗА ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ : Flattens кога не е во употреба, па тоа е лесно за чување речиси насекаде.2in X12in Направени од издржлив, тешки-должност картон, не-солза Не-Плетени Платно, и патент затворање маска, оваа складирање сад гарантира дека вашите украси ќе трае со години да дојде.боја : црна.ПРИЛАГОДЛИВИ DIVIDERS : Картон dividers може да се пресели да се приспособат украси од различни димензии.ПАЃА ЗА полесно ЧУВАЊЕ : Flattens кога не е во употреба, па тоа е лесно за чување речиси насекаде.Се должи на разликите помеѓу набљудувачите, сликата може да не ги одразуваат вистинските бои на објектот.2in X12in Made на трајни, тешки-должност картон, не-солза Не-Плетени Платно, и патент затворање маска, оваа складирање сад гарантира дека вашите украси ќе трае со години да come1 X Складирање торба Забелешка : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мерење на отстапување од 1-2cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи