• Свеж
Notonparts Воздушниот Компресор Делови Електрични Притисок Сензор 39853809 39853775 за Ingersoll Ранд Воздушниот Компресор M75 M55 M45

Notonparts Воздушниот Компресор Делови Електрични Притисок Сензор 39853809 39853775 за Ingersoll Ранд Воздушниот Компресор M75 M55

Rating 
DEN 424.80

Од стока
Во магацинот

Дел Број : 39853809 39853775. За Ingersoll Ранд Воздушниот Компресор M45 M55 M75. Пакетот Вклучува : 1 *Воздушниот Компресор Притисок Сензор.Премиум Квалитет - Сигурен во Работењето, Долг Работен Век - Резервни Делови.Manufacturerd Според OME стандарди и Спецификации.

Детални спецификации

Додатоци на производи