• Свеж
Карамфил Етерично Масло 4 МЛ + Lemongrass Етерично Масло 4 ОЗ - Големи Шишиња со Dropper

Карамфил Етерично Масло 4 МЛ + Lemongrass Етерично Масло 4 ОЗ - Големи Шишиња со Dropper

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

ВИСОК КВАЛИТЕТ КАРАМФИЛ ЛИСТ ЕТЕРИЧНИ МАСЛА : 100% Чист, Нежно и Ефикасно Природни Карамфил Лист Етерично Масло.Без Никакви Токсини, Без Адитиви, Нефилтрирани и Undiluted.Терапевтски Одделение.Не-ГМО.Спакуван во САД.ВИСОК КВАЛИТЕТ LEMONGRASS ЕТЕРИЧНИ МАСЛА : 100% Чист, Нежно и Ефикасно Природни Lemongrass Етерично Масло.Без Никакви Токсини, Без Адитиви, Нефилтрирани и Undiluted.ГМО Слободни,Терапевтски Одделение.Спакуван во САД.БЕЗБЕДНОСТ на ПРЕТПАЗЛИВОСТ : За надворешна употреба само.Се препорачува Етерично Масло Безбедност е да се разредува со превозникот масло пред да аплицираат за вашата кожа, за да се минимизираат несаканите реакции.Ние ви препорачуваме да patch тест на масла за тематски употреба.Се разредува мала количина на етерични масла со превозникот масло на избор за чистење на кожата на внатрешноста на вашиот лактот или рачниот зглоб.Се покрива со завој и се остава 24 часа.Ако осип или се појавува црвенило, прекинете со употреба на производот.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Купите со целосен мир на умот, ние сме убедени дека нашите масла се далеку од највисок квалитет, ние нудиме целосна 100% 365 ден парите назад гаранција.Ако не сте целосно задоволни со Up Nature Масла, ние ќе рефундирање на вашите целиот купување.

Детални спецификации

Додатоци на производи