• Свеж
арена Powerskin Јаглерод Ултра Жените се Отвори Врати Трки Костим за капење

арена Powerskin Јаглерод Ултра Жените се Отвори Врати Трки Костим за капење

Rating 
DEN 6089.04

Од стока
Во магацинот

Увезени.Дизајнирана за да ви дадат максимална компресија и максимална удобност.Користи POWERSKIN Интелигентни Компресија и Моќ се Врати Градежни технологии.БЕСКОНЕЧНОСТ ЈАМКА врзани цвест конструкција со X-СТОЖЕРОТ ТОЧКА за совршено тело позиција, телото ротација контрола и мозочен удар ефикасност.УЛТРА КОМПРЕСИЈА ПАНЕЛИ во нозете и јадро за екстра мускули за поддршка и насочени компресија, кога и каде е потребно.ЈАГЛЕРОД УЛТРА КАФЕЗ со 3 пати повеќе јаглерод влакна од било кој друг арена Јаглерод одговараат за мулти-насока, со висока густина, интелигентни компресија.

Детални спецификации

Додатоци на производи