• Свеж
Llw Структура Чевли Багажник, Водоотпорен Издржливи Ткаенини Shelving, Челик Цевки и Пластика Конектори, Брз и Лесен за Подесување, Здрав и еколошки

Llw Структура Чевли Багажник, Водоотпорен Издржливи Ткаенини Shelving, Челик Цевки и Пластика Конектори, Брз и Лесен за Подесување,

Rating 
DEN 478.80

Од стока
Во магацинот

Ако не сте задоволни со производот или не се погодни, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор. ★БРЗ ЛЕСНО ПОДЕСУВАЊЕ : Доаѓа со инструкции за инсталација, многу едноставна структура, делови се лесно да се класифицираат, лесно собранието и измени без алатки.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : Материјал : Wood Size : 23.92 во/60*30*43cm Colour : Црна/White PACKAGE ВКЛУЧУВА : 1 * Чевли cabinet NOTE : се Должи на разликите помеѓу различни прикажува,слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!. ★100% SERVICE : Ако сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други прашања, можете да ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да го реши проблемот за вас.Организирани простори се промовира здрав начин на живот. ★СИЛНА СКЛАДИРАЊЕ : Обезбедува дарежлив простор за складирање за да се уредно организира облека, играчки, чевли и многу повеќе, ќе одговараат на вашиот чување на потреби во различни прилагодувања.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи,ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.★ВИСОКА-КВАЛИТЕТ на ИЗГРАДБА : Изградена од вода-доказ издржливи ткаенини shelving, челик цевки и силна пластика конектори за извонреден сигурност и издржливост, може совршено да ги задоволи вас во дневниот организација.

Детални спецификации

Додатоци на производи