• Свеж
BYMWY 3 Стилови Чувствува DIY Адвент Календар Божиќ Одбројување Украс Детска Соба Оркестарот Празнична upplies (Боја : A, Size ја Покажува)

BYMWY 3 Стилови Чувствува DIY Адвент Календар Божиќ Одбројување Украс Детска Соба Оркестарот Празнична upplies (Боја : A, Size ја

Rating 
DEN 3733.68

Од стока
Во магацинот

Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Тоа е совршен Божиќ декорација,најдобриот подарок за семејството и пријателите.Тоа е совршен Божиќ декорација,најдобриот подарок за семејството и пријателите.што може да биде безбедно и се користи за долго време.Совршен за красат елка и украсете го вашиот дом,канцеларија,итн.Само продаде главни производи,а не на други производи.

Детални спецификации

Material:
felt
Size:
as picture
Color:
as picture
Packing list:
1x DIY Advent Calendar Christmas Countdown :
Notes:
1.Only sell main products,not other products. :
2.Since manual measurement is required,please leave a space of 1-3 cm. :
3.Due to screen differences,the color may be slightly different from your expected color,please allow. :
Remind:
After receiving the packaging,please check the packaging and the product carefully.If the received item is defective or has any questions,please contact us via email to resolve the problem.We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
After receiving the packaging,please check the packaging and the product carefully.If the received item is defective or has any questions,please contact us via email to resolve the problem.We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :

Додатоци на производи