• Свеж
Соларен Погон Ѓубре Набивањето Бин CleanCUBE 35gal 120L Wheelie бин Компатибилен се Пополни на Ниво на Детекција Рекламирање & Wrapping Достапни Податоци за Мониторинг и Аналитика

Соларен Погон Ѓубре Набивањето Бин CleanCUBE 35gal 120L Wheelie бин Компатибилен се Пополни на Ниво на Детекција Рекламирање & Wrapping

Rating 
DEN 1003.20

Од стока
Во магацинот

8x ОТПАД КАПАЦИТЕТ.Компактен отпад во до 1,590 Lbs. (720 KG) на сила, овозможувајќи до 8x повеќе капацитет и спречување на overflow.WHEELIE БИН КОМПАТИБИЛЕН : 35 литри/120 L & 64 литри/240 L стандард wheelie бин компатибилни.ТЕХНОЛОГИЈА ПРИЛАГОДУВАЊЕ.Бескрајни можности за дизајн, технологија опции, и рекламирање (печатење, видео, обвивката), Јавен Wi Fi, Паметни град технологија прилагодување.БЕЗБЕДНОСНИ КАРАКТЕРИСТИКИ.Оган откривање, рака откривање и специјални заклучување механизми се обезбеди безбедно функционирање, додека анти- ' рѓа слој и шок отпорни на надворешните гаранција долготрајна издржливост.МОНИТОРИНГ НА ПОДАТОЦИТЕ И ANALYTICS ПЛАТФОРМА. 3 месеци Податоци пренесени на нашиот cloud платформа обезбедува следење на животната средина, паметна табла, анализи, и контролен центар на едно место.

Детални спецификации

Додатоци на производи