• Свеж
JW Winco 451-25-20-M6-EE-55 Серија GN 451 Гума Тип ЕЕ Цилиндрични Вибрации Изолација Планината со 2 Прислушувани Дупка, Метрички Големина, 25мм Дијаметар, 20mm Висина (Пакување од 5)

JW Winco 451-25-20-M6-EE-55 Серија GN 451 Гума Тип ЕЕ Цилиндрични Вибрации Изолација Планината со 2 Прислушувани Дупка, Метрички

Rating 
DEN 376.80

Од стока
Во магацинот

Природна гума (NR) Планината тело.Челик, цинк позлатен, сина passivated, моделирани во Прислушувани инсерти/навој насловната плоча.Челик, цинк позлатен, сина passivated, моделирани во studs.GN 351 вибрации изолација месеци, исто така познат како вибрации месеци, анти-вибрации месеци, вибрации bobbins или гума браници, се погодни за еластичен монтажа на машински единици, како што мотори, компресори и пумпи.Овие гумени месеци се едноставни и економски градежни елементи.Нивната еластичност и својот широк спектар на различни големини и димензии им се овозможи на овие месеци да се користи во многу апликации кои бараат вибрации изолација.Инчи големина прислушувани и студ верзии на располагање по барање.Промоции, со одредени минимални количини, исто така, на располагање. 40 и 70 druometer природна гума материјал достапни по барање.

Детални спецификации

Додатоци на производи