• Свеж
TROEMNER TWF-100-16KG Полипропилен Случај за 16 кг Зафат се Справи со не ' Рѓосувачки Челик Тест Тежина

TROEMNER TWF-100-16KG Полипропилен Случај за 16 кг Зафат се Справи со не ' Рѓосувачки Челик Тест Тежина

Rating 
DEN 8232.00

Од стока
Во магацинот

Изработени од полипропилен.За нерѓосувачки челик тест тежина.За 16 Kg зафат се справи со не ' рѓосувачки челик тест тежина.Земја на потекло : сад.Полипропилен случај за контрола Нерѓосувачки челик Тест тежина е направен со засилен метални рабови и агли.Тие исто така имаат поместена сметководствена рачка за да се обезбеди правилно ракување за време на транспортот.

Детални спецификации

Додатоци на производи