• Свеж
JW Winco 11T8WP8 NY-ЛЕВ Серија WN9000.1 Нерѓосувачки Челик Студ Тип на Израмнување на Планината со Задоцнување Гром Дупки, Стакло Исполнет Најлон Обична Пластична База, 3/4-10 Ниш

JW Winco 11T8WP8 NY-ЛЕВ Серија WN9000.1 Нерѓосувачки Челик Студ Тип на Израмнување на Планината со Задоцнување Гром Дупки, Стакло

Rating 
DEN 1319.28

Од стока
Во магацинот

Хексадецимален орев е стандарден дел на собранието.Чаша полна пластика, најлон База.Тоа не е препорачливо да се движат на студ надвор од 15° марка, инаку топката крајот на студ може да се појави надвор од своето седиште и двете студ и подлога ќе го одвои.Спојка орев не е препорачливо да го користите за инсталација.Ова ќе се еднакви на килограми или оптоварување по планината.

Детални спецификации

Додатоци на производи