• Свеж
Прецизност Пресврт R52 High Speed Челик Долги Должина Вежба Малку, Соголени (Светла) Финиш, Круг месо тело, Спирала Flute, 118 Степен Точка Агол, 24 (Пакување од 12)

Прецизност Пресврт R52 High Speed Челик Долги Должина Вежба Малку, Соголени (Светла) Финиш, Круг месо тело, Спирала Flute, 118 Степен

Rating 
DEN 2455.68

Од стока
Во магацинот

Спирала флејта дејствува како passageway за чип екстракција од дупка и за coolant да влезат во дупка.Компанијата има локации низ светот, и обезбедува алатки за пристапување кон ANSI, NAS, и DIN стандардите.

Детални спецификации

Додатоци на производи