• Свеж
UAC Универзална клима уред, да 1701C A/C Поправка Алатка

UAC Универзална клима уред, да 1701C A/C Поправка Алатка

Rating 
DEN 3470.88

Од стока
Во магацинот

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Цела Мерач за Полнење.Премиум ISO/TS 16949 квалитет; тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.Максимална ефикасност за ладење.Производот е поддржана од страна на водечка индустрија на гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи