• Свеж
Jiu-Джицу Печати Куче Конус Милениче Обновување Елизабет Јака Заштитна за По Хирургија

Jiu-Джицу Печати Куче Конус Милениче Обновување Елизабет Јака Заштитна за По Хирургија

Rating 
DEN 551.76

Од стока
Во магацинот

Кожата пријателски материјал ќе ве спречи домашно милениче од тоа да биде изгребани и повредени.Мека конус за кучиња по хирургија е направена од полиестер,материјалот е 360 ° кожата пријателски,па ќе се спречи домашно милениче од тоа да биде изгребани и повредени.4 инчен, Длабочината/ Ширина : 7.1,ДА се Измери големината на домашно милениче секојдневниот јака,и да добиете повеќе погодна јака,пред да ги купите,pls се однесуваат на големината на табелата во прв план.7 ВО;L големина,Вратот Обемот : 10.Лесен за Користење : печатени милениче обновување јака е лесно да се размонтираат,лесно да работи на затворање може да се задржи јака сигурен во место и да ја одржувате таа да се извади или од испаѓање.Материјал : смешни конус за кучиња, мачки, е изработен од полиестер да се направи вашето домашно милениче поудобно по носи тоа.9 инчен, Длабочината/ Ширина : 3.Големина : S големина,Вратот Обемот : 5.8 инчен, Длабочината/ Ширина : 5.2 инчен, Длабочината/ Ширина : 4.5 ВО;М големина,Вратот Обемот : 7.Широка Примена : прилагодено милениче обновување јака е одлично да се користи кога вашето домашно милениче е во капење,чешлање,средување на ноктите,спречување на хируршки рани и други чешлање прилики,заштита на човековите од залак.Дизајн Шемата : прилагодено конус за куче и мачка се со дизајн модел,различни со другите,тоа е една смешна куче јака,кул кат јака и симпатична миленичиња јака,ако имате било какви прашања за нејзините,e-mail на нас.

Детални спецификации

Додатоци на производи