• Свеж
Божиќ Одбројување Календар со Фиоки Дрвени 24 Ден Божиќ Доаѓањето Симпатична Празник Декорација Бонбони Кутија Деца

Божиќ Одбројување Календар со Фиоки Дрвени 24 Ден Божиќ Доаѓањето Симпатична Празник Декорација Бонбони Кутија Деца

Rating 
DEN 1694.40

Од стока
Во магацинот

39 инчен), и Тројански коњ одбројување календар може да се лулаат нагоре и надолу,ова ќе одговара совршено на широк спектар на табели и на полиците, па можете да ги красат насекаде во вашиот дом!.Се НАПРАВИ БОЖИЌ НЕЗАБОРАВНИ : се Пробие со ова волшебно доаѓањето работилница секој декември и следење на денови до Божиќ.Ова не е голем квалитет прашање.Сепак, ние нудиме целосна наплата или замена ако не се целосно задоволни со вашето купување.БОЖИЌ одбројува ДЕНОВИТЕ : одбројува деновите до Божиќ ден, дизајниран со 24 нумерирани врати зад кои мали изненадувања можат да бидат скриени за секој ден.ДОДАДЕ ДЕКА МАГИЧЕН ДОПИР ДА ВАШИОТ ДОМ : Ова ќе заличи на изгледот на секоја соба и со прави совршен додаток за секој дом е оркестарот.Ве молиме погледнете го вистински производ! ● Бидејќи тоа е прирачник за мерење, грешка од 1-3 cm, тоа е нормално! ● Имаме многу слични топла производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница,ние ќе ви каже уникатен стил и специјални производи.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Мерење 40cm високи, е 36,5 cm долги и 8.3 см широк,секоја фиока мерки 3cm долги x 3cm широк 5cm x длабоко(1cm≈0.Се создаде Божиќ навиваат во вашиот дом со убаво дизајниран оркестарот ќе сакате да се стави година по година.ЗАБЕЛЕШКА : ● за Мали боја грешки може да се случи поради различни снимање tools.

Детални спецификации

Додатоци на производи