• Свеж
Sunton Спорт Smart Watch, Активност Фитнес Trackers, Потсетник Дигитален Часовник Smart Watch за Мажи Жени

Sunton Спорт Smart Watch, Активност Фитнес Trackers, Потсетник Дигитален Часовник Smart Watch за Мажи Жени

Rating 
DEN 2174.40

Од стока
Во магацинот

Повеќе Потсетници - Sedentary потсетник ве потсетува да се земе пауза редовно да го подобрите вашето физичко здравје.Нашите Спортски Фитнес Водоотпорен Мажите Паметни Спортски Види за Android, Ios Екран : 1.Професионален спортски анализа на податоци може да ви помогне да се постигне вашата фитнес цел и да уживаат во здрава активност.28 инчи IPS цел екран Резолуција : 240*240 капацитетот на Батеријата : 230m Ah полимер батерија батеријата : (Нормална) 8-12 дена (време на Мирување) 12-25 дена Информации пулсот : телефонските повици, текстуалните пораки, Twitter, Facebook, итн.Service - Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви овозможи со најдобра услуга.Таа поддржува дојдовни повици, пораки и повеќе push пораки на многу Апликации.Повик Порака & СТАН за Известување - во Реално време за синхронизација потсетник никогаш нема да го пропуштите ниту една важна работа преку smart watch.Тоа, исто така, има вода за пиење потсетник и алармот за повеќе практична употреба.Водоотпорен : IP68 стандард водоотпорен и Dustproof - Спортски начини : трчање, одење, качување, велосипедизам, кошарка, фудбал Гаранција : 1 година гаранција Одлични карактеристики : Pedometer, спиење, времето, повик за потсетување, повеќе вежбање режими, stopwatch (стоперка), музика контрола, sedentary потсетување, пиење потсетник, аларм, информации копчето Јазик : англиски, германски, руски, шпански, португалски, француски, Јапонски, италијански, полски, Виетнамски, холандски, чешки, дански, унгарски, шведски, Виетнамски, SFPC, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи