• Свеж
Elonglin долна облека Организаторите Фиока за Складирање Организатор Свитлива Фиока Dividers Плакарот Складирање Кутија за Градници, Чорапи, Врски, Шалови и Други Додатоц

Elonglin долна облека Организаторите Фиока за Складирање Организатор Свитлива Фиока Dividers Плакарот Складирање Кутија за Градници,

Rating 
DEN 130.80

Од стока
Во магацинот

Оксфорд.Материјал : Оксфорд ткаенина, Полипропилен одбор(ПП), картон.Која е висока топлина-доказ, мазна и светлина.Постојат 4 сет на овие кутии, 6 ќелија еден за долна облека; 8 мобилен еден за чорапи, 24 мобилен еден за марами, додатоци; друг 7 мобилен еден за градници.Всушност, вие може да ги користите овие кутии за storge што ви се допаѓа.Голема идеални за организирање на долна облека, долна облека, underpant, градник, чорапи, шамија, врски.Лесно да се најде кој сакате да се носат и никогаш не треба да се ransack сите на вашите алишта.На работ слој е ПРЕНОСЛИВ : Вие не може да се инсталира и да ги отстрани работ парчиња лесно.Тоа е количка да се чуваат кога не се користи.Фиока организаторите, исто така може да бидат наредени на полиците или за под-кревет складирање.Направи животот поудобен.

Детални спецификации

Додатоци на производи