• Свеж
Deevoka Трајни Види Рамки Настроената Назад Случај Се Види Поправка Алатка Додатоци Машина

Deevoka Трајни Види Рамки Настроената Назад Случај Се Види Поправка Алатка Додатоци Машина

Rating 
DEN 1031.76

Од стока
Во магацинот

Се користи за да го отворите задниот случајот на повеќето часовници, која е погодна за watch одржување или замена на штрек.Димензии (Dxšxv) : 12 x x 7.2 7.3 cm / 4.7 x 2.76 x 2.9 инчи.Изработен од квалитетни нерѓосувачки челик, може да се користи за долго време и од економски аспект.Доаѓа со ротација копчето,, ви овозможува да се приспособат како што е потребно, за да се задоволат различните потреби.Совршен за да се види repairers, jewelers или хобисти, професионална алатка за да зачувате на трошоци за поправка.Опис : - Изработени од квалитетни нерѓосувачки челик, може да се користи за долго време и од економски аспект. - Се користи за да го отворите задниот случајот на повеќето часовници, која е погодна за watch одржување или замена на штрек. - Доаѓа со ротација копчето,, ви овозможува да се приспособат како што е потребно, за да се задоволат различните потреби. - Совршен за да се види repairers, jewelers или хобисти, професионална алатка за да зачувате на трошоци за поправка. - Димензии (Dxšxv) : 12 x x 7.2 7.3 cm / 4.7 x 2.76 x 2.9 инчи.Пакетот вклучува : 1 x Види Рамки Отстранување Алатка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи мало боја разликата помеѓу реалниот објект и слики се должи на разликата помеѓу монитори. 2. Ве молиме овозможи мала грешка при мерење.Се надеваме на вашето разбирање и имаат пријатен шопинг ден!.

Детални спецификации

Додатоци на производи