• Свеж
QingTao Led Светлото Лента 7 Светилка за LG Innotek 17Y 43inch-А-Тип 43UJ6300 43UJ6307 43LJ594V HC430DUN SSC_43LJ61_FHD 43UJ630V

QingTao Led Светлото Лента 7 Светилка за LG Innotek 17Y 43inch-А-Тип 43UJ6300 43UJ6307 43LJ594V HC430DUN SSC_43LJ61_FHD 43UJ630V

Rating 
DEN 1404.00

Од стока
Во магацинот

100% нов позадинско осветлување лента.Материјал : алуминиум супстрат.Големина (Должина) : 830mm.Број на LED монистра : 7. Пакетот вклучува : 3 Pieces/set.LED Светлото Advantage High светлината до 700 nits Long оперативни живот, обично во траење над 100,000 hours More енергија saving Wide обемот на application More еколошки friendly Easy да Install Features : 100% нов позадинско осветлување strip Strips должина се фиксни, не може да се намали.Материјал : алуминиум substrate Size (Должина) : 830mm Number на LED монистра : 7 Every LED Светилка Напон : 3 VPackage вклучуваат : 3 Pieces/set Compatibility модел : 43 UJ635 V 43 UJ675 V 43 UK6300 PLB 43 UJ651 V 43 UJ634 V 43 UJ630 V 43 UJ561 V 43 UJ655 V LC43490059 A LC43490058 A LC43490074 A LC43490063 A LC43490062 A LC43490067 A LC43490068 A LC43490073 A LC43490086 A LC43490060 A.

Детални спецификации

Додатоци на производи