• Свеж
kusashangye 5/10pcs M6 Навој Млазницата Целосен Метал 0.2/0.3/0.4/0.5/0.6 мм Факултативна Компатибилен со 1.75/3.0 mm Филамент V5 V6 Hotend Екструдер 3D Печатач Замена на Делови (Боја : 5PCS - 3.0 mm)

kusashangye 5/10pcs M6 Навој Млазницата Целосен Метал 0.2/0.3/0.4/0.5/0.6 мм Факултативна Компатибилен со 1.75/3.0 mm Филамент V5

Rating 
DEN 1377.60

Од стока
Во магацинот

Производ Големина : 12.5 mm x 7mm (+/-0.1 mm).Внатрешен дијаметар : 2.0 mm.Навој дијаметар : M6. Висок квалитет на материјалите, направени од страна на напредна технологија, цврсти и издржливи, стабилни перформанси.Производ Материјал : кинески стандардна месинг.Пакет Димензии : 50 x 1 x 1 cm; 1 Grams Color : 5 PCS - 3.0 mm Item Тежина : 1 g-имаме млазницата дијаметар 0.2 0.3 mm mm 0.4 mm 0.5 mm 0.6 mm 0.8 mm 1.0 mm Компатибилен со вас да се избере-Ако одберете 0.3 mm,тогаш ќе добие 5 или 10 парчиња од 0,3 mm млазницата ,и така on10pcs - Мешани Големина 1 вклучува 2x0.2mm,3x0.3мм,3x0.4mm и 2x0.5mm10pcs - Мешани Големина 2 вклучува 2x0.4mm,2x0.5mm,2x0.6mm,2x0.8мм и 2x1.0mm5pcs - Мешани Големина 1 вклучува 1x0.2mm,1x0.3мм,2x0.4mm и 1x0.5mm5pcs - Мешани Големина 2 вклучува 2x0.5mm,1x0.6mm,1x0.8мм и 1 × 1.0mm5 или 10 компјутери - Nozzle The на работа ефикасност е на високо ниво и работата е повеќе од добредојдена.Пред ставање на ред, ве молиме да се споредат изглед, форма, и големината на производот со вашиот производ.

Детални спецификации

Додатоци на производи