• Свеж
19mm Плитки Влијание Штекер 1/2 Вози 6 Точка 36mm Должина Хром Vanadium Челик

19mm Плитки Влијание Штекер 1/2 Вози 6 Точка 36mm Должина Хром Vanadium Челик

Rating 
DEN 478.56

Од стока
Во магацинот

19mm Плитки Влијание Штекер. 1/2" Диск. 6 Точка. 36mm Должина.Хром Vanadium Челик. 19mm Плитки Влијание Штекер 1/2" диск за да ги собере било 1/2" вози ratchet, продолжување, бар или вртежен момент клуч 6 точка дизајн за да се обезбеди контрола на сврзувачки елементи Плитки приклучок за пристап во тесна или непријатно области Појачани влијание штекер Спецификација : Штекер Големина : 19mm Диск Големина : 1/2" Приклучок Должина : 36mm Влијание или Стандард : Влијание.

Детални спецификации

Додатоци на производи