• Свеж
Koukou SUV Автомобил Покритие Обичај се Вклопуваат Hyundai Santa fe од 2006 до 2022 ,Водоотпорен Сите Временски услови за Автомобили, Сонцето Дожд Прашина Снег Заштита.

Koukou SUV Автомобил Покритие Обичај се Вклопуваат Hyundai Santa fe од 2006 до 2022 ,Водоотпорен Сите Временски услови за Автомобили,

Rating 
DEN 1511.04

Од стока
Во магацинот

2 Pls чистење на автомобил површина пред да користите маска . 6pcs рефлексивни ленти потсети другите луѓе во ноќта 4. Windproof ремени запре покрие воодушеви со тешки Правец на 3.❰ Надгради Материјал ❱ ⎯⎯ Kou Kou мулти-слој опфаќа усвојување на најновите тешки и безбедна материјали. Возачот страна на вратата патент дизајн 2. ❰ Детали за производот ❱⎯⎯ 1.12 Ако имате било какви проблеми , ве молиме контактирајте со нас во секое време, Ние ќе се потрудиме да се реши тоа на вашиот прв пат.Внатрешната обвивка е мека памучна ќе ги заштити автомобил боја подобро. ❰ Обичај се Вклопуваат Брза Испорака ❱ ⎯⎯ Погоден за Hyundai santa fe од 2006 до 2022.Огледало џебови направи покрие повеќе погоден и лесен да се стави на.Тоа е 100% Водоотпорни, одлична за rainproof snowproof во зима.Високо рефлективна алуминиум ткаенина е добар во sunproof, анти-Ув, држи се излади во текот на летото. ❰ Екстремни Временски Заштита ❱ ⎯⎯ Kou Kou дебели водоотпорна автомобил покритие обезбеди целокупната заштита на возило од сите временски услови елементи : прав, снег, индустриски pollutions, птичји измет, остава, полен, киселите дождови и сл.

Детални спецификации

Додатоци на производи