• Свеж
DASHIELD Ultimum Серија Полу Обичај се Вклопуваат во Автомобил Покритие за Studebaker Gran Turismo Јастреб 1962 1963 1964 Купе 2-Врата / Водоотпорен & Дише, Целосна Покриеност

DASHIELD Ultimum Серија Полу Обичај се Вклопуваат во Автомобил Покритие за Studebaker Gran Turismo Јастреб 1962 1963 1964 Купе 2-Врата

Rating 
DEN 5039.76

Од стока
Во магацинот

Материјал; повеќеслојна; надворешниот полиестер материјал помага во заштита против dings и гребнатини; Микро-porous филм со додадена на пропустливи систем им овозможува супериорен breathability да се спречи гниење.Сит се Вклопуваат; elasticized дното полите за брзо и сит се вклопуваат со не-нула безбедност засилен grommets кои ќе ви овозможи да се врзуваат надолу поклопецот или се заклучува во место со лесна Инсталација.Ја спречува оштетување од; Снег Киселите Дождови Смог Над Спреј Дрво Пса Птичјиот Измет Изгние Рѓа Сончевите Зраци Heil; мека внатрешниот слој (двојно руно обвивка), е меки влакна кои се заштитува возилото заврши.Бесплатни 4 начин windproof прилагодливи тока ремени систем, антена засилување печ, и складирање торба вклучени со купување. 138 Година Гаранција; Ако имате прашања или проблеми во врска со вашиот автомобил покритие, се чувствуваат слободни да допрат до нас преку e-mail ПОБРЗО.Ние ќе се потрудиме да го реши и одговор на тоа.

Детални спецификации

Додатоци на производи