• Свеж
Newmind 3 Парчиња Unpainted L/M/S Големина DIY Уметност Сликарство Изработката Накит Складирање Приказ

Newmind 3 Парчиња Unpainted L/M/S Големина DIY Уметност Сликарство Изработката Накит Складирање Приказ

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Спецификација : - Материјал : Дрвени; - Големи димензии прибл.2 инчен - Мала големина прибл. - Најдобро за прикажување на накит ѓердан прстени што во продавница или на вашиот облекување маса. * Совршен за лична употреба или деловна употреба. - Одлично за прикажување на накит на занает саеми, емисии, ентони пазари и продавници.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.2 инчен - Средна големина прибл.

Детални спецификации

Додатоци на производи