• Свеж
2 Поставете Автомобил, Пикап Ритам Светлина Бар Звук Контрола Светилка Дома Црна

2 Поставете Автомобил, Пикап Ритам Светлина Бар Звук Контрола Светилка Дома Црна

Rating 
DEN 575.76

Од стока
Во магацинот

- Вода-отпорни, анти-судир, анти-корозија, што е работа за сите Автомобили, ЏИП, комбе камиони чамци, компјутер, за домашна употреба и Божиќ партија декорација.59inch Package Вклучува : 2 Парчиња Светлина Бар(250m Ah Батерија Тип+USB Полнење Тип)2 Парчиња USB Cable2 Парчиња Упатство2 Парчиња Base2 Парчиња Транспарентен Sticker Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Детални спецификации

- Material:
ABS Plastic
Size Chart:
Size:
18.1x1.8x1.5cm/7.13x0.71x0.59inch
Package Includes:
2 Pieces Light Bar(250mAh Rechargeable Type+USB Charging Type) :
2 Pieces USB Cable :
2 Pieces Manual :
2 Pieces Base :
2 Pieces Transparent Sticker :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :
We strive to offer 5 Star Service in delivery, shipping and after-sales service. If you have any questions, please feel free to contact us. Thank you! :

Додатоци на производи