• Свеж
SALUTUY Компјутер Алатка за Полнење, Цврсти и Издржливи Исклучителна Изработка Мини Алатка за Полнење Лесно да се Инсталира со Шарени Копчиња за PC(Виолетова)

SALUTUY Компјутер Алатка за Полнење, Цврсти и Издржливи Исклучителна Изработка Мини Алатка за Полнење Лесно да се Инсталира со Шарени

Rating 
DEN 1183.20

Од стока
Во магацинот

Користете го овој замена за полнење да го персонализирате вашиот Xbox ЕДЕН контролер.Оваа е направена од квалитетна ABS, цврсти и издржливи.Шарени копчиња се лесно да се инсталира.Едноставно отворете го вашиот Xbox Еден контролер, unscrew обвивка, и завртка (или клип во) нови замена на делови.Поправка на вашиот оштетената брана копчето LB RB LT RT копче или нефункционален безжичен контролер.На шрафцигер, исто така, може да отворите контролер лесно. Совршен за вашата контролер.

Детални спецификации

Додатоци на производи