• Свеж
2018 Topps Хром Refractors Розова #118 Томи Фам. Луис Кардинали Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба

2018 Topps Хром Refractors Розова 118 Томи Фам. Луис Кардинали Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба

Rating 
DEN 59.76

Од стока
Во магацинот

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Ул.Луис Кардинали.Томи Фам. 2018 Topps Хром Refractors Розова #118 Томи Фам. Луис Кардинали Службен MLB Бејзбол Трговски Картичка во Raw (NM или Подобро) Состојба.

Детални спецификации

Додатоци на производи