• Свеж
Изида Жените Купот на Резервоар

Изида Жените Купот на Резервоар

Rating 
DEN 1558.80

Од стока
Во магацинот

69% Бамбус Viscose / 31% Reprieve Полиестер.Увезени.Облик Одговара.Ткаенина Тип : 69% Бамбус Viscose / 31% Reprieve Полиестер; Увоз Ознака : Увезени.Облик Одговара.Внатрешниот полица градник.Станот цвест изградба.Рамо-до-полите 24".Ова може наскоро ќе стане вашиот омилен тренингот врвот.Новиот Купот Резервоарот карактеристики racer назад ремени и внатрешен полица градник со премин шевовите за повеќе поддршка.

Детални спецификации

Додатоци на производи