• Свеж
Бул Бар Притисни Бар Браник Решетката Guard 96-98 4Runner 98-04 Такома

Бул Бар Притисни Бар Браник Решетката Guard 96-98 4Runner 98-04 Такома

Rating 
DEN 5049.84

Од стока
Во магацинот

Спецификација : Модел : ЕТ-073; Боја : Црна; Материјал : Ладно валани јаглероден челик бар завршна Површина : Нерѓосувачки Челик Заврши Решетка + Прав Обложени Бул Бар; Црн Прав Обложен Челик 3" Челични Цевки; 1/8" Челичен Браник Плоча; Сите Монтажа Заградата Колекции Вклучени.Дел# : FLASH000744.Овој модул ќе им даде на вашето возило прилагодено се погледне!Производ апликација е возило за специфични и доаѓа во комплет со монтажа kit Color Black Surface Finish Stainless Челик Заврши Решетка + Прав Обложени Бул Bar Black Прав Обложен Челик 3" Челик Tubes1/8" Челичен Браник Plate1/4" Челик Обичај Загради. Fitment Fitment : ЕТ-073;Fitment : ве Молам, проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!Position Placement на Возило : Front Specification Type : Бул Бар Притисни Бар Bumper Style : Tubular Condition100% New Item_Offered Item Нудат : 1 x Бул Бар Притисни Бар Браник;Part_Number FLASH000744 Material Meterial : Ладно валани јаглероден челик бар Warranty Yes Feature This Бул Бар додава тешко се погледне за камиони и спортски автомобили, додека нудат екстра скара заштита!Произведени од ладно валани јаглероден челик со тешка црна прав грб заврши.Овој модул ќе им даде на вашето возило прилагодено се погледне!Производ апликација е возило за специфични и доаѓа во комплет со монтирање на комплет.

Детални спецификации

Model:
ET-073; Color

Додатоци на производи